| anonim_3265 a întrebat:

Hey. am mai pus intrebarea asta dar nu s. a postat credbig grin
Am nevoie de ajutorul vostru va rog mult spuneti mi parerile voastre.
Acum ceva timp mi. a atras atentia un baiat la mine de la liceu am vorbit cu el si am hotarat un timp sa nu-i spun ce simt dar intr-o seara m-am gandit ca e mai bine sa stie si i.am spus ca il plac dar nu si ca mi.ar placea sa fim impreuna pentru ca era de la sine inteles happy si mi-a spus ca a iesit dintr o relatie recent si ca ar vrea sa stea un timp singur... dar se intereseaza de ce fac eu si pot spune ca de multe ori imi reprosaza si imi da impresia ca este gelos majoritatea prietenilor spun ca ma place dar el este mai timidstraight face
As vrea sa vorbesc cu el si sa il intreb daca ma place si el macarhappy dar nu stiu ce o sa-mi spuna si mi-e teama intr-un fel de refuzul lui
Va rog spuneti mi parerile voastre
Nu as vrea nici sa insist pentru ca asta ar fi a 2 a oara cand ii spun ca il plac.
Va rog mult.Va >multumescbig grin

1 răspuns:
| AWonderfulDay a răspuns:

Da` ce este interzis sa-ti placa de cineva? :S
Cheama`l undeva si intreaba`l :"Tu ma placi pe mine? :S? pentru ca sincer nu mai stiu ce sa cred ...sunt surprinsa de felul cum te comporti cu mine si asta ma cam pune pe ganduriwinking"
vezi ce zicee.winking
Pt mai multe sfaturi da`mi un mesaj privat si`ti voi da si eu id-ul meuwinking
Bafta.kiss