| Daysukki a întrebat:

Ce sa fac de ziua indragostitilor? Buna tuturor! dupa cum stiti deja, martia ziitoare este v'day si cu totii se imbratiseaza, se saruta, i-au cina impreuna, i-si marturisesc dragostea unul altuia, etc... dar eu ce pot face? nu urasc valentine's day dar totusi este o sarbatoare frumoasa.consider ca este minunat atunci cand 2 sau mai multe persoane se placlaughingdar sunt unii care nu au cui sa spuna "te iubesc". eu sunt unul dintre ei. toate inceputurile mele de relatii au esuat pentru ca- si aici imi cer scuze-nu sunt capabila sa iubesc pe cineva.de ce? deoarece, pana acum baietii care au vrut sa fie cu mine au facut-o doar pentru aspectul meu si asta m-a deranjat. incerc sa zic ceva, dar ei ma ignora. pentru ei e suficient sa fiu cu ei si sa tac. sunt o mare amatoare de filme si m-am indragostit pentru prima data la 13 ani. chiar am iubit acea persoana.cum sa spun-first love- dar pe bune chiar am iubit-o. bine hai ca bat campii! ideea este cum sa petrec aceasta zi? eu ma gandeam sa fac popcorn, sa ma arunca la HBO sau la pc sa caut un film siropos sau funny, sau siropos-funny, si sa ma distrez. prietenii, nu prea am, si nu pot sa le cer sa stea cu mine cand de fapt cu totii au iubit/iubita... voi ce faceti de v'day? pentru cei indragostiti :va urez felicitari!-de pe acum-iar pentru ceilelti :ce sugestii aveti? facem o petrecere pe TPU despre esecuri in dragoste? laughing thx! pup

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate esti mica si inca nu ai invatat multe de la viata ca sa iubesti pe cineva dar o sa iti vina vremea peste cativa ani. Si eu sunt o persoana singuratica fara prieteni dar pe 14 februarie o sa stau in casa ma mai uit la un film, ma joc la PS3 si sa treaca timpul pentru ca dupa cateva luni o sa am ocupatie si anul viitor o sa fiu sofer experimentat pe tir asa cum mi-am dorit.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru mgtow):

"Poate esti prea mica"
Asta e o metoda subtila de a afla varsta ei inainte sa treci la atac, noroc ca te-am depistat la timp. Sorry frate da e ca in savana, caprioare putine lei multi si infometati. Plus, tu vei fi tirist profesionist intr-o buna zi, vei trece pe acasa din an in paste si ar suferi fata dupa tine, pur si simplu nu te pot lasa sa o ranesti, am un suflet prea curat sa sa inchid ochii la cele ce se desfasoara in fata mea. sad

| mgtow a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Mai omule tu de ce crezi ca sunt pedofil ia zi? Mie nu-mi pasa de femei deloc doar ajut lumea cand intampina un necaz si cu asta basta, of of nu generaliza inainte sa cunosti omul. M-a amuzat raspunsul tau (mai uitate la vechiile mele raspunsuri si atunci vei afla mai multe despre mine) ca sa nu le mai zic din nou aici.

| Exilee a răspuns (pentru mgtow):

SPune-mi te rog. De ce oare esti asa de negativist, pesimist? Imi poti trimite un PM daca ceva te deranjeaza.

| badgirl22 a răspuns:

Valentine`s day e o prostie. daca iubesti pe cineva nu trebuie sa i-o arati DOAR pe 14 februarie, ci in fiecare zi. aceasta zi este doar o zi in care bubuie conturile celor care au magazine cu plusuri, acadele si ale ceor care au florarii. o prostie de zi, imprumutata de la americani, fara nicio relevanta pentru Ro. asa ca fa ceea ce faci de obicei, e o zi ca oricare alta.

| FaKeN a răspuns:

Cum spune badgirl22 Valentin's Day e o prostie. si noi ne-am luat dupa ei cu dragobetelelaughing dar intrebi ce sa faci.laughing sa stai in casa sa te uiti la televizor sa intri pe PC Sau sa cauti chestii noi :-| nu?

| Iubitaaa a răspuns:

Nu esti capabila sa iubesti pe cineva? Cum poti spune asa ceva? Faptul ca iubesti pe cineva,nu se demonstreaza doar de v-day,ci mereu,zi de zi,pas cu pas daca chiar o iubesti pe persoana respectiva! De ce ai fost cu baietii din jurul tau daca nu ai fost capabila sa ti la unu din ei macar? Cum poti sa fi cu cineva cand nu simti nimic pentru el,sau nu esti atrasa de el? Iubirea nu se explica,o simti atunci cand iti este impartasita,atunci cand persona de langa tine este aerul ce tu il respiri,Scuza-ma,dar intrebarea ta este una fara rost, cum sa nu ai prieteni? Pietenii iti fac viata mai minunata, dr pentru asta trebuie sa stii pe care ii ti langa tine si cei care merita sa fie langa tine!

| DanVersi a răspuns:

Buna, Daysukki si eu sunt in situatia ta happy asa ca daca vrei sa ne cunoastem, astept un semn de la tine! Poate iesim la un suc si asa poate vei avea cu cine sa iti petreci V-day! tongue Ce spui?