| dariusdariusdarius a întrebat:

Ce sa fac ieri cand la ascultat pe un coleg de-al meu i-am spus ca doamna profesoara stie cand nu inveti.Si ma ascultat pe mine.Dar de ce nu mi-a dat nota ca ma oftic pt.ca am zis lectia aproape perfect.
de ce nu mi-o fi dat nota.Astept pareri.
funda!

Răspuns Câştigător
| diditza23 a răspuns:

Pe parcurs o sa iti puna si nota in functie de cat de bine ai fost pregatit de fiecare data cand ai fost ascultat happy..asa ca, sa stii mereu lectia la fel de bine ca acum

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da ce e obligatoriu sa iti puna nota?
fiecare profesor face evaluare cum cred ele de cuviinta

| Laurentiu_Tanase_1991 a răspuns:

Poate ca ai suparat-o, si te asteapta sa te prinda cu lectia neinvatata pentru a-ti da o nota mica. happy