| ValyComan a întrebat:

Ce să fac să îmi îmbunătățesc vocea? Vreau să am vocea mai mișto, gen Alex Velea. Știu că e stupidă întrebarea!

Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Repetă pentru că așa poți să ajungi cu ea la un nivel dorit. Și dacă te țin mațele bea o dată pe săptămână un ou crud...happy
Dar cu repetatu. mult, mult și diferențele o să se vadă doar dacă tu vrei să se vadă!tongue

6 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Vrei să ai vocea mai bună şi îl dai exemplu pe Alex Velea? Wtf...
Prefer s-o ascult pe bunică-mea cântând, parcă e mai plăcut.

| ValyComan explică (pentru aliceinchains):

Bine că aveți voi voce mai mișto. Sunteți Retard!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte stupidă, mai ales când zici că Velea are voce " mişto ".

Răspuns utilizator avertizat
| Haidu_Arnold_1995 a răspuns:

Ai un ghid intreg de vocalize aici ->http://www.youtube.com/watch?v=3Uu2b12n1Is pentru imbunatatirea vocii.