| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa mai cresc macar 10 cm? Am 16 ani, deci poate mai am sanse.Sunt mai inalta decat mama (ea avand 1.55 aproximativ) dar mai scunda decat tata(el are 1.73). Eu am 1.58 si as fi cea mai multumita daca l-as ajunge pe tata dar cum?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Pai apucate de un sport..preferabil baschetwinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sport.

| andreii2 a răspuns:

Fa un sport(volei, baschet). Dar daca parintii tai nu sunt inalti e greu de crezut ca tu o sa fii mai inalta. La mine in familie toti sunt inalti deci nu pot fi mic(la 17 ani am 1. 85). Iar cand vei avea copii sa-i trimiti de mici sa faca un sport pentru a se dezvolta mai bine:pe

| H.e.r.o a răspuns:

Eu am 16 ani si am 1. 55happy