| Uitdetine5 a întrebat:

Eu nu doresc sa cresc in inaltime, la 14 ani am 1.58 cm,eu sunt un pic mai inalta decat mama si sunt la nivelul gitului la tata, vreau sa nu cresc in inaltime, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

N-o sa mai cresti cu foarte mult oricun, nu-ti face probleme.

1 răspuns:
| masalusofronie a răspuns:

Ei bine, si eu am avut aceasta problema. daca vrei cu adevarat sa te ajut am nevoie de mai multe informatii, eu sunt nutritionist si daca ai nevoie sa nu mai cresti cred ca te-ar ajuta sa fumezi tigarete cu tutun sau fara foarte multe si sa te apuci de vreun drog ceva...nu stiu ce sa recomant poate marihoana injektabila si mescalina daca vrei sa mergi la sigur