| caroline16 a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai enervez din orice?

Răspuns Câştigător
| Rhoselynn a răspuns:

Gandeste-te la ceva ce iti aduce un zambet pe buze atunci cand simti ca nu mai poti de nervi. Este posibil sa traiesti intr-un mediu stresant si ar fi bine sa incerci sa il eviti. Asculta o muzica mai linistitoare, cum ar fi niste melodii de pian, vioara sau pur si simplu niste melodii gen Damien Rice-9crimes. Sper sa te ajute!

5 răspunsuri:
| tteo92 a răspuns:

Waw esti leita eu laughing) si eu ma enervez usor si dau cu tot de pereti sau asfalt, depinde unde ma afli si de situatie laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| Lauria a răspuns:

Bună.
Să nu-ți pese.Mai exact să nu pui la suflet toate prostiile.

| alexboyx a răspuns:

Nu stiu cat o sa te ajute, dar iti spun cum fac eu...atunci cand ceva ma enerveaza pur si simplu incerc sa clarific situatia. Discuta, vorbeste, nu tine in tine pentru ca asa iti faci tie rau.Sau,ar mai fi ceva... daca totusi nu poti face nimic, gandeste-te ''in timp ce tu suferi ceilalti rad'', de ce sa fie asa si nu invers.Fii mai indiferenta! si apropo, daca tu esti cea din poza, felicitari, arati super doar ca renunta la berea aiahee hee

Răspuns utilizator avertizat