| Cristiano1000 a întrebat:

Ce sa fac sa numai ma doara in gat numai pot simt ca am acolo numai spinii si ma doare capuu am luat degeaba pastile si sirop tot nu ma lasa

Răspuns Câştigător
| geo9090 a răspuns:

Fierbe niste cartofi apoi dupa ce iai fiert taiei ijn bucati dar cand sunt calzi, apoi ai bagi asa taiati intr-un prosop si il pui pe gat asa cald il tii si tu pana vezi ca nu mai poti sta pentru ca fiind prea cald nu stiu cat ai sa stai cu prosopu ala pe gat si aiu sa vezi ca trece eu asa fac cred ca 3-4 cartofi ajung incearca si-mi zici dupa cum etongue

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Prepară ceaiuri de mușețel/muguri de brad îndulcite cu miere pentru ameliorarea durerilor, iar mâine dimineață du-te la medic.
Ai nevoie de tratament medicamentos, prescris de un medic specialist în urma consultului.
Sănătate!