| dedeadea a întrebat:

Ce sa faci cand ai multe teme si nu ai chef sa le faci?sad

Răspuns Câştigător
| Me01 a răspuns:

Buna
Poti începe cu ceea ce iti place, cu i materie care iti place si încet încet ai sa le faci pe toate.

10 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mai taie din ele dale-n colo straight face Sau fa-le pe jumate.

| William a răspuns:

Te joci pe calculator.

| xBlackDreamx a răspuns:

Gaseste ceva sa te motiveze big grin

| Me01 a răspuns:

Multumesc si sper sa termini cât mai repede temele tale
Succes

Răspuns utilizator avertizat
| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Depinde ce orar ai daca ai urmatoarea materie maine o faci pe aia daca o ai saptaman viitoare o faci in zilele urmatoare

| larylarysa a răspuns:

Dormi o ora si dupa le faci

| G1emanuel a răspuns:

Nu le faci, si urmatoarea zi lipsesti la scoala

| andyfcsb2015 a răspuns:

I spui ca ai uitat caietul acasa sau daca ai frate sau sora sau var mai mic i spui k le-au rupt iei sau daca nu k ai pierdut caietul

| Karbid a răspuns:

Te ridici de la calculator si pui mana sa le faci, cu toate ca nu te ajuta cu nimic o tema pe care o uiti dupa ce ai scris-o si probabil nici nu te va ajuta intr-un fel in maxim 3 zile. Lenea este pentru oameni slabi, este datoria ta ^^