| Anonim9915 a întrebat:

Ce să răspunzi când un grup de fete te întreabă "Care dintre noi e mai frumoasă?"

Răspuns Câştigător
| LisaEmma a răspuns:

Toate sunteți frumoase, însă fiecare într-un mod diferit, pentru că sunteți unice. Fiecare transmite o energie interesantă, plăcută, dar diferită de oricare alta, iar asta e minunat

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spun ceea ce cred, cine ma atrage cel mai mult ii fac cu ochiul si ii dau verdictul

| oglindasultanului a răspuns:

S-o alegi pe cea care-ti place si probabil o poti avea.

| 1997onur a răspuns:

Toate sunteti frumoase si gata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti raspunde asa: ca fiecare e frumoasa si speciala in felul ei, sa aduci in discutie calitatile fizice ale fiecareia dintre ele.
De exemplu, ii zice uneia ca are ochi frumosi, alteia ca are parul frumos si tot asa ca sa eviti ca vre una dintre ele sa se simta prost sau devalorizata.

| TheStrategist a răspuns:

Spui că toate sunt frumoase.