| VivianKorea a întrebat:

Daca cineva te intreaba cine esti ce raspunzi?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde cine e acel cineva. Daca e o tipa smechera ii zic: sunt cel mai urat cosmar al tau dar daca ma intreaba cineva pe un ton mai linistit ii spun: sunt un om ca tine.

| AnneMarri a răspuns:

Cineva din colţul ţării care nu te dă uitării.

| Dumnezău a răspuns:

Zeul Orgiilor si al Destrabalarii!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Daca ma intreaba cineva pe strada pur si simplu intreb "dar cine intreaba?" adica.*** sa zica un nume ceva.ca doar n.o sa imi zic numele tuturor ratatilor oh go on.

daca ma intreaba pe mess cineva ii zic " o fata ". si depinde de persoana. daca mi se pare mai draguta sau cunoscuta *** ii spun numele si apoi conversatia merge mai departe de la sine "cati ani ai, de unde esti, etc." Baftawinking

| ImHereForYou a răspuns:

Yo sunt...eu big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin
Dc sa zick sa sunt Gabriella sh el sa mai cunoasca pe cineva cu numele asta sh sa creada ca sunt ala?
Asa ca YO spun advbig grinbig grinbig grinbig grin

| Ionait a răspuns:

I am your father...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apostolita lui Dumnezău

| katherine7481 a răspuns:

Depinde de situatie si de cel care pune intrebarea.ar fi tare sa-i zici sunt cine vrei tu sa fiu.