| mady_3152 a întrebat:

Ce sa vorbesti pe mess cu un baiat pe care il placi? fata e timida

Răspuns Câştigător
| IonutAdrian a răspuns:

Depinde de situatie, daca il ai deja in lista, daca te cunoaste si stie cu cine vb. Daca il ai in lista pe mess atuncea este mai usor.scriei ceva din greseala si ai spui ca era pentru altcineva pe urma asteapta sa vezi daca se baga in seama... daca te place atuncea o sa-ti dea atentie, eu unu asa as proceda. Succeswinking

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Păi chestii ce le au în comun. El trebuie să facă primul pas happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc