| FataCuOchiCapruiX a întrebat:

Cum ar trebui sa te comporti cu un baiat pe care il placi si cum sa vorbesti cu el adica pe mess...mersik.

2 răspunsuri:
| Amidepsi a răspuns:

Fiecare are propriul stil,poti sa incerci sa vorbesti cum vorbeti cu un amic,sa pastrezi o atitudine pozitivva si relaxata. daca te place si el nu prea conteaza ce tampenii debitezi(ultima data am vorbit despre salata,de rosii si castravetilaughing )sfat:daca e aproape mai bine va intalniti in persoana, daca distanta este cea care va obliga sa recurgeti la metoda messului, de obicei nimic mai mult de o relatie de amicitie nu poate rezista.bafta!

| zapacitu33 a răspuns:

Poti sa il intrebi: "iti place mai mult pe mess? sau ma inviti la un suc in wkend? "winking
si in rest totul va veni de la sine
daca te refuza sau nu se prinde, nu merita, trust me