| theprettylittleliars a întrebat:

Ce sa zici cand baiatul pe care il placi iti zice c****?

Răspuns Câştigător
| AdrianVoicu a răspuns:

Clar nu te place.e un fraier care nu te merita daca eram in locul tau puneam baietii sa-l bata ca data vitoare sa dea Saru'Mana cand te vede pe strada;]]

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Il distrugi.

| 愛日本 a răspuns (pentru theprettylittleliars):

Il faci de rusine, fie prin vorbe, fie prin fapte.

| Alecsyyya a răspuns:

Asta arata educatia lui, draga. Nu as recurge la nimic violent, nu as pune pe nimeni sa il bata. Daca am apleca urechea la tot ce spun altii, cati nu si-ar lua bataie? laughing

| mimiwewem a răspuns:

Nu are rost să stai cu el.

| тєqυιℓα a răspuns:

Ii spui sa se duca dracu, ce altceva?laughing

| anamimanonim a răspuns:

Daca iti zice ''curva''? Ii dai una intre picioare astfel incat sa fi aproape sigura ca l-ai castrat, dupa care pleci. Aaa, si evident, nu-i mai dai atentie, nu-l mai placi!
Multa bafta! happy

| Maddaaaaaa a răspuns:

Eu i-as spune asa : C***a e mama ta! rolling on the floor)

| Maddaaaaaa a răspuns:

Daca mie una mi s-ar intampla asa ceva acel baiat cand m-ar vede pe strada pe langa faptul ca o sa imi spuna Saru`Mana, Mi-ar pupa picioarele plus matanii. Serios acum cine se crede el sa te faca pe tine curva? Dar daca asa l-a invata ma-sa acasa ce pretentii ai de la el? Bafta happy