| zitiala a întrebat:

Ce sanse ai sunt sa catigi un concurs? Un coleg a avut norocul de a catiga la sprite 100 de caiete si la cappy puly 80 de penare [ le vindea prin curtea scolii in dimineata asta laughing ]....anul trecut a castigat si un bilet la o gradina zoologica >sad Vreau sa stiu daca dau banii pe alimente degeaba...

1 răspuns:
| Lawliet14 a răspuns:

Sansele sunt reduse ca tu sa castigi premii atat de mari. Vinde si tu ceva! tongue Cumperi ceva nou si il dai la pret mai mare, sau chiar la second si il revinzi. La americani copiii vand limonada. Uite, colegele tale se ocupa cu Avon, Oriflame, etc. Si tu o poti face.