| Denissa_2794 a întrebat:

Ce sarituri stiti la "capra noua"?
PS: descrieti cum se sare
MS

Răspuns Câştigător
| ade2998 a răspuns:

Poi ...Prima data se striga capra noua capra veche si sari normal
Apoi se striga "Cade ursul de pe luna :Si sari cu fundul pe capra, dar sa nu o dai jos"
Apoi "8 albine si 2 bondari :Te duci la spatele caprei si il ciupesti de 8 ori de spate mai incet, apoi de 2 ori mai tare
Apoi "Balena: Capra trebuie sa treaca in genunchi printr-un pod facut din picioarele voastre adica sa treaca pe sub voi si sa-i dati palme la fund cat de tare puteti
Apoi "Opacipoa :Capra ia cate 2 shuturi in fund de la fiecare
Apoi "Vaca :Veniti cu putere si va bagati in capra si trebuie sa o dati jos...neaparat,daca nu tu esti capra"
Apoi "10 secunde pe magarul morti :capra trebuie sa va plimbe in spate timp de 10 secunde"
Apoi "Butoaiele mare : Primul sare peste capra si ramane langa ea acolo, al doilea va trebui sa sara peste amandoi si peste capra si peste primul, al treilea va trebui sa sara peste toti trei si asa mai departe pana se sparge lantul... daca se sparge cel care nu a reusit sa sara primeste 1 shut in fund de la fiecare
Apoi "Butoaiele mici :e aceeasi chestie ca la alea mari doar ca trebuie sa stati ciuci si ghemuiti...E mai usor de sarit...

Atat imi aduc aminte sper sa te distrezibatting eyelashes
Funda?