| Catalina25 a întrebat:

Ati incercat exp.ala cu gheata si sare? Cum e? Vreau sa descrieti tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te arde, ca si te-ai frige cu ceva fierbinte si dupa o sa iti ramana urme, ti se inroseste mana si raman urme ca si de la arsura dar la mine au trecut intr-o zi-doua.

2 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Te arde, trebuie sa iti pui gheata pe mana si sare si o sa te arda, incearca sa vezi cat rezisti. O sa simti furnicaturi.

| Rakanishuu a răspuns:

Arde. E foarte nasol dupa ce te obisnuiesti. Ca si cum ai tine pietre din cuptor in mana.