| Innovation a întrebat:

Ce se intampla cu facebook-ul meu ca nu mai merge sa imi pun poza la profil? Eu dau la albumul meu, selectez o poza ca fotografie de profil, si nu imi apare nici o poza la profil. Ce se intampla?

2 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Pai fa-ti alt cont schimba folderul de unde sunt bagate puneti poza si asteapta pana maine sunt multe persoane pe facebook si poate sunt intarzieri.

| brunette22girl a răspuns:

Si eu am aceeasi problema si am gandeam ca este din cauza PC-ului meu, dar am realizat ca este de la ei.Asa ca am cautat pe fb, dar nu am gasit nimic asa ca am apelat la Sfantul Google si am gasit solutia in englezatongue Se pare ca si alti utilizatori din diferite tari au aceeasi problema.Solutia: mergi la poza pe care vrei sa o schimbi dai click dreapta apoi "reload" ( iti apare vechea versiune de a vizualiza pozele) si apoi dai "change profile picture" si esti gatatongue