| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla daca ma inghitit o guma de mestecat?

7 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu se intampla nmk.

| alexutza_1725 a răspuns:

Nu se intampla nimic...doar daca se lipeste de stomac(foarte putine sanse) nu fi ingrijorat/a

| Kodokuna a răspuns:

Nimiclaughings-ar putea sa te doara putin stomacul.happy

| motu a răspuns:

O sa pieri!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai inghitit-o tu e naspa dar, dupa cum afirmi, te-a inghitit ea pe tine nu stiu pe unde ai sa scoti camasa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nimic...acum depinde si cate inghiti ca nu iti face bine dar una singura nu iti face numic.Si eu am inghitit si ni mi s-a intamplat nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se intampla nimic dar incearca sa nu mai ingiti gume de mestecat pentru ca se pot lipi de stomac si vei putea muri.