| enevasile92 a întrebat:

Ce se poate intampla daca am dat rulada expirata de 3 ani la caini?

5 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Waw dar unde ai uitat-o sau ai gasit-o dupa 3 ani? Trebuia sa fi speriat inainte de a da la caini.Chiar daca nu patesc nimic nu trebuia sa le-o dai lor.Tu ai manca ceva expirat?

| AFR81 a răspuns (pentru dannys):

Iarta-ma ca iti zic, dar daca tu pui semn de egalitate intre om si caine, atunci ai avea nevoie de un control de specialitate.

| Madesz a răspuns:

Nimic. Cainii nu sunt ca oamenii. Au imunitatea mai ridicata.

| Madesz a răspuns:

De ce?