| Zuzazozo a întrebat:

Ce se poate intampla daca din greseala am luat Augmentin 125 mg la diferenta de doar 1 ora, in loc de 12? Adica am luat aseara o pastila, dupa 12 ore alta pastila, iar dupa inca o ora alta pastila(din greseala).

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Depinde de organism, ti se face rau, vei avea ameteli si greata, daca va fi asa, fa tot posibilul sa vomiti si sa bei apa multa... Bafta!

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Din cate stiu eu nu este de asemenea gramaj(125),dar fii fara grija ca nu se intampla nimic.