| AlexutsSsa96 a întrebat:

Ce semnifica pentru voi, cuvantul "destrabalare"? Aveti funda+vOturi!love struckkiss

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, sa-ti faci de cap, sa faci orice prostie vrei tu, sa te comporti indecent.

4 răspunsuri:
| GigglesToDay a răspuns:

Un individ/a cu pofta mai mare de zbenguiala si pe care iar critica foarte tare niste indoctrinati de aici pe TPU ca le va ajunge sufletul la la cazanele incinse din infern.
funda

| MarYan00 a răspuns:

Ce inseamna la tine cuvantul "voturi"?thinking voturi unde?laughing

| AlexutsSsa96 explică (pentru MarYan00):

rolling on the floor votez raspunsurilewinking

| MarYan00 a răspuns (pentru AlexutsSsa96):

Aaa...nu am mai folosit optiunea aia de vreo 2 lunilaughing