| anonim_4396 a întrebat:

CE semnifica pentru voi ziua de 1 decembrie?happy fara glumestraight face

10 răspunsuri:
| User a răspuns:

@Clauditza, e ziua fetelor rele posesoare de sclavi. Acuma o sa tii minte?

| User a răspuns:

Si ca sa raspund la intrebare... pai semnifica Ziua Nationala, da' sincer nu ma incalzeste cu nimic decat cu faptul' ca e zi libera.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Vacanţă pentru o zi.

| darrio2007 a răspuns:

Ziua nationala a Romaniei.Glumesc?

| Clauditza a răspuns:

Nimic habar nu am ce zi e aia.Si nu glumesc

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da Ziua Nationala a Romanieitongue Nu cred ca era nevoie sa mai specifictongue toata lumea stie ce e pe 1 dec

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O zi obisnuita in care este programul mai incarcat la tv si masa mai copioasa. Daca este vreme frumoasa afara, are sa fie o zi si mai normala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru mine inseamna foarte mult. O zi fara scoala laughing)

si bineinteles Ziua Nationala a Romaniei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O zi fara scoalalove struck love struck app, anul asta pica 1 dec sambata sau duminicax(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu stiu sa-ti raspund.
Nu am stat vre`o data sa ma gandesc ce inseamna pentru mine, stiu ca`i importanta pentru Romani, pentru ca-mi iubesc tara in care traiesc, imi iubesc romani, sunt mandra ca sunt Roman.
Imi pare rau sa sp ca unii degeaba traiti in acesta tara, habar nu aveti importanta acestei tari, pentru ce mai stati aici daca nici intr-o zi ca asta nu stii ce semnifica.Pacat,de marile valori care nu sunt recunoscute, atunci cand apar/
Sunt un "copil"de 18 ani care stie sa isi respecte tara, nu numai de ziua ei ci mereu
La multi ani! Romaniahappy