| laurentiu80 a întrebat:

Se teme cineva de ziua din 21 decembrie?

Răspuns Câştigător
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

De ce sa ma tem de 1 zi, cand exista un Dumnezeu si vede to ce fac!

13 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, mi-am luat deja şi crema de soare. :))
http://9gag.com/gag/6090168

| onasis1961 a răspuns:

DA! Cred că sunt cam 45% care stau cu fica-n inimă.Cei care-n viaţa lor nu prea au citit, adică cultura generală bate spre (0).Restul stau liniştiţi, bine mersi şi asteaptă sărbătorile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru onasis1961):

Trololol. Ai facut tu un sondaj raportat la populatia pamantului si ti-a dat cu 45%, maestre? Sau e primul numar care ti-a venit in minte did-de-dimineata cand vizitai buda?

| onasis1961 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze sa tastat greşi, Este vorba 15%
http://www.ziare.com/articole/apocalipsa+2012+sondaj

| mona a răspuns:

Nu mi frica de ziua de 21 decembrie pentru ca nu se va intampla nimic

| ROB3RT89 a răspuns:

Probabil cei care citesc aiurea si cred ca tot ce zboara se mananca.Pe data de 21.12. 2012 va fi o zi normala, probabil lumea se va pregati pentru Craciun!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu una nu, dar probabil ca exista unii speriati.

| KaterinkaBoy a răspuns:

Nu ma tem dar cu siguranta va fi o zi extraordinara si se va intampla ceva fantastic, iar prin fantastic ma refer la faptul ca vom intra in vacanta de iarnalaughing)

| KristalPop a răspuns:

Eu nu mă tem, orice inapt incult înghite flegmele lui Hunbatz Men.
În ziua de astăzi există mulţi astronomi profesionişti cu telescoape moderne care pot demonstra că planeta este în siguranţă.

| dracu14 a răspuns:

Ce e pe 21 de trebuie sa ma tem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, mă tem că s-ar putea să nu primim vacanţă.

| Zatharra a răspuns:

Da' ce se întâmplă pe 21?laughing

| AnimatedSignature a răspuns:

De ce sa ma tem? E o zi planificata de handicapati, cica "Apocalipsa"