| Ralluxd a întrebat:

Ce servere de Metin2 cunoasteti? [fundita]

Răspuns Câştigător
| Kobra999 a răspuns:

Cel mai tare metin este "Metin2tim" dar se deschide pe 28 iunie :X dupa niste probleme cu vechiul sv acum s-a cumparat altul si se va deschide pe 28. Iti garantez ca merita sa astepti e super sv :X www.metin2tim.ro mai este si empiremt2 personalmt2 powerofmetin2 metin2 Gx vezi care iti plac :*

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Metin2ro : www.metin2.ro
Metyn4fun

| Adredemesconf a răspuns:

Pai eu nu stiu decat : lupus, virgo, pegasus, sagitta si corvus parca...
Te pup:*
pa, pa.

| girllll a răspuns:

Sagitta, corvus, lupus, gemini, hydra, aries, taurus, virgo, pegasus si leonis.astea-s toate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doa, sunt multe servere. Diferenta dintre ele : servere private si servere oficiale :) sa luam un exemplu : metin2.ro / metin2.uk / metin2.us si altele sunt servere oficiale.( exp rate, drop rate normal ) si serverele private cum a enumerat si kobra999 mai sus www.empiremt2.eu www.p0wermt2.eu www.metin2tim.ro si multe altele si aici:) astea's gen :-? schimbate/modificate de cele oficiale.( drop rate, exp rate marit.) multe chestii noi, gen armuri, arme si etc mai multe posibilitati. pentru a-l face mai distractiv, pentru cei care nu vor sa munceasca din greu o luna sa piarda tot intr-o secunda. e stresant uneori;)) eh. :) distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau cot me tim cu posedat epice iteme cu 7 bonusuri

| Ralluxd explică:

Nu de astea...ca la primul raspuns.Metin2.ro, Metin2...