| AlexAlexAlexAlexAlexAlex a întrebat:

Ce servere private de metin2 cu lvl maxim 99 cunoasteti? (in afara de Metin2Dr, Metin2Nr, Metin2Ro - sau alte oficiale )

7 răspunsuri:
| 愛LeEu愛 a răspuns:

Metin2 GX, funda pls happy

| AlexAlexAlexAlexAlexAlex explică (pentru 愛LeEu愛):

Trebuia sa spun si-n afara de gxhappy

| 愛LeEu愛 a răspuns (pentru AlexAlexAlexAlexAlexAlex):

TIM happy e bun, happy
funda

| rewange4 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=FgvOKSPHKuo Server metin2 abia deschis, lvl max 99, STAFF-UL sta in oras si este la dispozitia voastra. http://www.mt2riseofhell.ro Va asteptam cu drag!

| FTWSoulReaperFTW a răspuns:

Man,iti zic eu unu tare de tot.metinul este :mt2 rexona, uite siteul metin2ro.ro/out/diabolik300 mie imi place, e foarte fain, funda?happy

| tdrvic19 a răspuns:

Metin2tga e un metin foarte bun cresti repede si lv max este 99 funda plz big grin

| Mercan_Silviu_1995 a răspuns:

www.alesi.mt2.ro server de metin pvp/pvm se dau iteme site pentru playeri adusi;) multe eventuri si multe cadouri;)