| Denis777 a întrebat:

Ce sfaturi(pareri)imi puteti da despre droguti(in special perlandez)? Ati incercat? Efecte consecinte si in ce fel afecteaza corpul Organele interne eu stiam ca prima data afecteaza plamanii, etc.

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Drogurile actionează asupra sistemului nervos, asupra inimii si a plămânilor, incetinindu-le activitatea putând astfel provoca moartea chiar.
Pe termen lung, aceste substanţe se acumuleaza in organism afectând grav plămânii si ficatul.

3 răspunsuri:
| RazvanVlad a răspuns:

Efectele prelandezului sunt ameteala euforie... consecinte o sa mirosi a prelandezi 1 zi probabil dureri de cap pe termen lung afecteaza plamanii inima creieru.

| Denis777 explică:

Mai astept raspunsuri si apoi dau funda

| Denis777 explică:

Si pe termen de 2 saptamani cum ar afecta?