| slam a întrebat:

Ce si cum as putea vorbi cu un baiat pe messenger care nu ma cunoaste?

3 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

M ai intain va cunoasteti
Cum crezi ca se fac prietenii?
Intrebi cum il cheama cati ani are unde sta

nu stiu
discutiile ar trebui sa vina d la sinehappy
gasiti voi

| slam explică:

Eu il cunosc:stiu unde sta, unde invata. I-am zis cum ma cheama si alte chestii...Numai ca de fiecare data eu ii pun intrebari si el imi ras la ele si atat.Nu ma intreaba si el ceva sad...as vrea sa ma apropii de el dar nu stiu cum

| Ingerashஐ♀。◕‿◕。 a răspuns:

Poi daca nu te cunoaste
mai intai faceti cunostiinta dupa care gasiti voi un anumit subiect, dar in asa fel in cat sa il cunosti si sa te cunosca mai bine. App tu il cunosti pe el?