| Anutsaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Despre ce as putea vorbi cu un baiat?

Răspuns Câştigător
| StopShowingOff a răspuns:

Daca e un tip inteligent, scoate-l la o bere si vei vedea ca subiectele curg de la sine. Bafta!

5 răspunsuri:
| AnTiBioTic a răspuns:

Despre orice. varsta, culori preferate, zodiac, ce isi doreste pe viitor, daca are prietena sau nu. Orice.

| CMaria21 a răspuns:

Daca aveti varste apropiate despre orice despre muzica,filme, jocuri, carti, calatorii, intamplari amuzante etc.

| 8mariastar a răspuns:

Despre sport ca asta ii place dar cel mai bine gasiti un punct comun de interes intrabal ce il pasioneaza

| Mugurel_Meret_1942 a răspuns:

Despre el despre tine de ce ii place lui dupa aia pe ocoliteilintrebi daca e singur daca zice da bafta in continuare.

| Anutsaaaaaaaaaaaa explică:

De culori e o prostie; D de zodii de prietena eu deja stiu. Acum vb pe net eu sunt plecata si am facut cunostinta pe net si as vrea idei sa stiu despre ce sa mai vorbim.
multumesc la acei care mi-ai dat raspunsui :*