| eu_3300 a întrebat:

Ce simpti cand fumezi iarba? provoaca dependenta?

4 răspunsuri:
| ClaraZ a răspuns:

Daca fumezi odata nu o sa devii dependent.Pai razi in prostie, te simti mai liberhappy

| EllyFMS a răspuns:

Marijuana. este singurul drog care nu provaoaca dependenta. de fapt ma rog. provoaca dar foarte greu. de la ea ai o stare de bine pe moment. dupa iti este rau. si la analize marijuana se vede in sange 6 luni si in urina 3 zile.

Răspuns utilizator avertizat
| iakelclaudiu a răspuns:

Ai grije cu iarba, sa nu exagerezi de la prima incercare, ia numai putin, cat sa simti ca ti se schimba starea.

Simti o stare de libertate, razi din orice fleac sau ti se face brusc rau si simt ca iti vine sa versi [o data viitoare nu mai e recomandata]

Daca incerci ocazional [o data pe luna (sa zic asa)] nu iti provoaca dependenta.
[Nu e recomandat sa fumezi dimic ilegal dar nimeni nu te poate opri daca vrei sa o faci]