| An_Andreea_1970 a întrebat:

Ce site de socializare folositi?

Răspuns Câştigător
| Miss25JK a răspuns:

Am Facebook, am twitter, dar nu sunt maniaca pe Facebook, cred ca ma loghez o data la luna, iar cu twitter - strict profesional happy

8 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Facebook, c2me ( majoritatea sunt turci ) şi altele.

| FaraNumePls a răspuns:

Facebook, twitter dar și Instagram :*

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Facebook. Si as vrea sa folosesc si Kuende cand o sa-i dea drumul. Kuende = o retea de socializare romaneasca. happy

| Mefistofelicul a răspuns:

Nu folosesc singura socializare pe care o folosesc sunt cartile literare.

| Miss25JK a răspuns (pentru Mefistofelicul):

Asta-i cea mai tare pe ziua de azi. Cartile literare sunt bune insa uneori sa si socializam e bine, de preferat real nu virtual, altfel ajungem niste interiorizati, ochelaristi, pe la 40 de ani cu regrete de viata, dar in schimb cu teancuri de carti care nu ne mai incalzesc cu nimic.

| Mefistofelicul a răspuns (pentru Miss25JK):

Probabil nu te-ai gandit ca intelectul este singura persoana cu care unele persoane se casatoresc, mai bine cu cartea decat in divort cu falsitatea omului.

| Miss25JK a răspuns (pentru Mefistofelicul):

Asta este alegerea ta si nu o pot contesta. Depinde de mai multe aspecte, cand spui falsitatea omului, inteleg ca ai trecut prin niste traume sau te-au dezamagit multe femei, incat bagi pe toata lumea in aceeasi oala. Intelectualul ar sti sa faca diferenta si sa nu generalizezewinking

| Mefistofelicul a răspuns (pentru Miss25JK):

Este foarte adevarat ceea ce zici, nu am trecut printr-o relatie dar m-am inspirat comparand generatia veche cu asta actuala. Exact depasim totul cu intelect si nu cu manie. Numai bine