| Happy33 a întrebat:

Ce site sa folosesc pentru un laptop? Vreau sa prezint un proiect... Si vreau sa apara cate un cuvant sau o propozitie la o apasare de un buton. Adica pe rand ce vreau.

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Cel mai bine folosesti power point si ii faci setarile in asa fel in care iti doresti dupa ce termini de facut un slide intri la efecte si aplici efect de aparitie si doar la click.

| Happy33 explică (pentru TudyCFR):

E gratis aplicatia?

| TudyCFR a răspuns (pentru Happy33):

Ii Microsoft office o gasesti trial pentru 30 de zile si daca faci acum proiectu iti ajunge.

3 răspunsuri:
| magnet66 a răspuns:

Prezzi:https://prezi.com/
E mai frumos in design si in prenzentare
1an gratis