| RobertXT a întrebat:

Ce solutii impotriva negilor cunoasteti? Cea mai buna solutie primeste funda happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un spray care ingheata negii la farmacie. Costa 30-40 de lei, dar isi face treaba.

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Un tratament natural este cu zeama de rostopasca. Cauta pe goagal.

| anyry a răspuns:

• Negii - Uleiul de ricin poate vindeca negii, de care ne dorim atît de mult să scăpăm. În acest scop, trebuie masată cu ulei de ricin porţiunea de piele de două ori pe zi, cîte un sfert de oră. Trebuie ca pielea să fie masată cu mişcări circulare şi energice, astfel încît uleiul să intre cît mai bine în piele. Acelaşi tratament se poate aplica şi în cazul aluniţelor.

| Anonima240 a răspuns:

Du-te la un dermatolog si o sa scapi de ei.

| Richiuthebest a răspuns:

Sunt unele tratamente dar sunt destul de scumpe, eu am avut doi negi si am scapat de ei, nu ii atinge nu te scarpina la ei, dacafaci asta o sa se inteteasca pur si simplu ignora-l...