| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutie sa fac impotriva negilor?
funda!

Răspuns Câştigător
| Giulia9015 a răspuns:

Am avut foarte multi negi, eram disperata incercasem o gramada de solutii din farmacie si naturiste, dar nu am scapat de ei decat dupa ce a aparut spray-ul de inghetare Clio Pharma. E putin mai scump spre deosebire de alte produse dar mie mi-a fost foarte eficient. Dupa ani de chinuri cu nigeii, am scapat de ei cu produsul asta.

| Dєєa a răspuns (pentru Giulia9015):

Dar cat costa?

| Giulia9015 a răspuns (pentru Dєєa):

Cryo Pharma costa in jur de 65, 70 lei. E cel mai scump dintre toate produsele de pe piata.
Dar eu ti-l recomand din tot sufletul, pe mine m-a scapat de negi si ma luptam cu ei de ani buni.

4 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Solutia cea mai sigura este sa il cauterizezi la doctor si scapat de el. Nu mai trebuie sa iei atatea solutii, creme, si nu mai stiu ce porcarii. Dar aici depinde ce neg ai. Daca ai neg mare, nu merge cauterizat trebuie operat daca sunt mici merge. Eu am avut in familie asa ceva si asa s-a rezolvat problema. A fost cauterizat.

| Amaterasu a răspuns:

Exista un gel pe la farmacie. Se numeste"crio farma" ceva.E foarte bun.winking