| anonim_4396 a întrebat:

Ce stiti despre facultatea de psihologie? E greu? M-ar tenta pe viitor si vreau sa aflu cat mai multe lucrurihappy. Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dyddyyyx18 a răspuns:

Si pe mine m-ar tenta. Dar unde vrei sa te duci?
Uite ceva despre facultatea de psihologie din bucuresti.
http://www.fpse.ro/

2 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Si p mine ma tenta la un mom dat facultatea d psihologie insa am renuntat la idee deoarece in primul rand nu am rabdarea necesara sa ascult toti oamenii desii ador sa ajut.si oricum in ultimii ani f multi adolescenti au dat la facultatea d psihologie asa ca sunt deja destui si sunt o gramada d psihologi care nu au loc d munca.
am o amica la facultatea d psihologie si mi-a povestit ca e bine si e destul d usor.totul e sa iti placa ceea ce faci.

| maria_4358 a răspuns:

Da