| abcd13566 a întrebat:

Anul viitor vreau sa merg la olimpiada de psihologie. A fost cineva? Cum a fost? E greu?

3 răspunsuri:
| RedFantasy a răspuns:

Eu am fost anul trecut, daca stii materia destul de bine nu e asa greu.
Succes!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde de etapă/clasă/nivelul de cunoştinţe pe care-l ai, etc.

Pentru ca să-ţi testezi nivelul, vezi subiectele date în anii anteriori la linkul următor ( selectezi clasa dorită, subiecte şi bareme, respectiv etapa dorită ) :
http://www.olimpiade.ro/disciplina/psihologie

Toate cele bune.

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Buna! A mers verisaramiu si a zis ca a fost asa si asa.Bafta:*! Funda?