| Cheptanusi_Gaby_2000 a întrebat:

Ce subiecte poate pica la testul initial mate/romana clasa a 7 a?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Orice. Totul ramane la latitudinea profesorului. Totusi, recomand sa te pregatesti putin inainte, mai ales la romana.

| GdX a răspuns:

Poate pica? Te-as pica si pe tine si pe ceilalti doi care ti-au raspuns. Esti clasa a 7a si faci greseli din astea? La clasa a 5-a cu tine.

| LoveMeBabyasdfg a răspuns (pentru GdX):

La clasa a 5-a? Eu zic ca si in a 5-a ar trebui sa nu mai faca greseli din astea.

| CuriousStuff a răspuns:

Orice, nu e national. Fiecare profesor isi face ce subiect vrea el.