| nimic pt nimeni a întrebat:

Ce sunt varcolacii si vampirii? explicatie mai pe larg ca asa stiu si eu cat de cathappy

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Ce sunt? adica tu chiar crezi ca sunt?

| User a răspuns:

Subiecte de filme horroroh go on.

| ArexuDeea a răspuns:

Varcolacii Sunt oamenii ce au aspectul unui lup pe timp de luna plina iar vampirii sunt o explicatie din trecut a unei boli
simtome
pielea alba
respirat greu
dupa moarte intr-un fel unghiile si parul au un aspect de parca ar fi crescut.

| nimic pt nimeni explică:

Nu cred normal... dar o vecina de-a mea mai mica m-a intrebat si i-am raspuns si eu tot ce ati zis voi dar ea doarea sa ii explic mai multe, si eu v-am intrebat p voi, dar nici o sansa de mai bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Varcolaci-Oameni lup.Varcolaci sunt un fel de lupi dar arata ca oameni.Cand e luna plina cica apar. Dar nu exita

Vampiri-Oameni nemuritori cu colti care te musca si iti beau sangele cu ajutorul dintilor.

Da totusi cati ani ai de nu sti?