| amytzzu2000 a întrebat:

Hei TPU,am auzit ca varcolacii si vampirii nu ie un semn religios, e adeavrat?

11 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Şi nu ai auzit şi de vreo carte de gramatică? Că mie mi se pare că nu.

| OOOLEOOO a răspuns:

Vampirul sau varcolacul apar deseoari ca personajele ale raului in bazme, in cazul religios crestin, biblia se poate caracteriza ca o legenda, deci nu are legatura cu religia crestina.

| Încrucişătorul a răspuns:

Daca esti superstitios...

| LoveToHate a răspuns:

Da,e adevarat.

| DyNo a răspuns:

Ce semn religios ai vrea sa fie? Nu, aceste fiinte de legenda nu sunt semne religioase.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexeHellsing a răspuns:

Lasă vârcolacii și vampirii, caută mai degrabă cărți gramaticale.

| amytzzu2000 explică (pentru AlexeHellsing):

De ce?

| amytzzu2000 explică (pentru amytzzu2000):

Am gresit doar un cuvant, nu trebuie sa moara lumea pentru asta.

| unbaiatanonim a răspuns:

Du-te la scoala, incepe pe 10 septembrie anul acesta. Succes in noul an scolar happy

| amytzzu2000 explică:

Eu zic ca astia se uita prea mult la filme cu vampiri si varcolaci.