| prizeFTW a întrebat:

Ce telefoane cu sistem operare android, la abonament lunar până în 15 euro ştiţi? Şi pe ce reţea?
Fundiţă şi vot!

1 răspuns:
| Scintilla a răspuns:

La Vodafone vei gasi abonament cu tot cu internet si telefoane gen Samsung galaxy mini la aproximativ 12 euro, iar nu trebuie platit decat 1 euro cand il iei, un fel de timbru verde sau ceva de genu.Eu unul asa am gasit inainte sa plec din tara si nu cred ca s-au schimbat multe de atunci.Singurul dezavantaj e ca telefoanele sunt codate in Vodafone, daca vrei telefoane care sa nu fie codate, atunci te poti duce la Cosmote, au oferte bune si acolo.