| CarmenAndrada a întrebat:

Ce telefon mi-ati recomanda sa-mi cumpar?

5 răspunsuri:
| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Eu am Samsung star si il am de vreo 3 ani si de cate ori l-am scapat pe asfalt, de pe cari si inca imi merge inca foarte bine.Este foarte finut si are tot ce iti trebuie

| ZK a răspuns:

Bună.
Cu touchscreen:
iPhone, iPhone 2, iPhone 3, iPhone 3g S, iPhone 4, iPhone 4S,Samsung Galaxy S I, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy S III, Samsung Galaxy Ace, etc.
Cu taste:
Blackberry.
Acum depinde şi de bugetul tău.

| DN7 a răspuns:

Nu toti au bani de Samsung galaxy sau de iphone

ce buget ai "?

| CarmenAndrada explică (pentru DN7):

Hmm.mi-as putea cumpara si iphone sau Samsung galaxy dar nu stiu daca merita sa dau atatia bani pe ele.

| Dragos707 a răspuns:

Depinde! Telefoane sunt multe de exemplu iti poti cumpara un Iphone 4S sau Samsung Galaxi, aici depinde cat de fascinat esti de el. Spre exemplu eu mi-am ales un telefon destul de bun si avantajos : Samsung Star 2.