| PredatoR a întrebat:

Ce tipuri de caini preferati talie mare sau talie mica si ce rase?big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La curte pe cei de talie mare, la bloc pe cei de talie mică.
Ca și rasă pur și simplu să îmi placă!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Atat talie mare cat si talie mica love struck
mare:caine-lup
mica-pekinez

| äπđÿ a răspuns:

Boxer este un caine de talie medie si ff destept big grin am avut pana acu 4 si nici 1 nu a fost neascultator,,, si au murit de Jigodie

| Muflă a răspuns:

Am adorat câinii mari (nu mari, imenși) de când eram mică, dar nu sunt pentru mine oh go on Eu abia am grijă de păsăroi

| Blondamea a răspuns:

Talie mare haschi, doberman
talie mica pichinez, sorecar

| emchristina a răspuns:

Talie mare. dar am avut si caini de talie mica...acuma am 2: un pui de ciobanesc german.si un altul care e un fel de corcituralaughingare 11 ani si este foarte ascultatorhee hee

| Funditsa a răspuns:

Pai de talie mica, adica de apartament sau de "poseta"laughing este: bichonul zic eu ca e cel mai adecvat. Mie imi place Alb ca e specific. Mai e kiuaua(nu imi place culoarea, parca imita bichonul in sens urat. Adica ii face parodie).
Caine mare adica de curte, sau poti sa il ai caine de companie, dar nu de apartament!laughing caine lup, Dalmatian, Foxhound, Husky, Irish Terrerier.

| Krysscristinakryss178 a răspuns:

Talie mare: Rotweiller
Talie mica: Bichon Maltez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot maidanezii sunt cei mai buni caini... niciunu nu se aseamana si sunt mult mai credinciosi decat majoritatea celor de rasa