| marius2000 a întrebat:

Ce trebuie sa fac la valea generozitatii si daca nu intru o perioada pe webkinz mi se sterg toate lucrurile?

2 răspunsuri:
| luana2001 a răspuns:

Daca nu intri un an se sterge. Daca nu intri 10-11 lunii nu se sterge. Si la valea generozitatii poti planta puietii. Daca ai un animalut valea generozitati. Si poti sa mergi in cautare de stele la padurea fermecata.

| stefaniatoderasc2002 a răspuns:

La valea generiozitati poti sa mergi in cautarea de stele si daca nu intrii o perioada pe webkinz ti se sterge contul, si ai dat bani degeaba!:d