| danutza_1678 a întrebat:

Sall! Intrebare pentru cei care joaca webkinz...ce pot sa fac cu premiile de la jocul Spree? si cum pot sa fac rost de puieti pentru valea generozitatii... fUnDa MaRE:*

Răspuns Câştigător
| Dyana1000 a răspuns:

Cand termini jocul Spree ajungi la mall si cu ajutorul cartilor de credit iti poti cumpara diverse obiecte rare care nu pot fi gasite in alt loc. Daca nu-ti plac, atunci poti face schimburi cu ele in camera de trade din clubul prietenilor. Puietii se obtin prin cumpararea unor articole webkinz. Mai explicit, atunci cand cumperi anumite articole cum ar fi brelocurile webkinz, primesti un cod pe care il poti debloca la magazinul de coduri. Atunci primesti un puiet pe care il poti planata in valea generozitatii, iar la 5 puieti plantati obtii un pom mare, absolut superb care se schimba in functie de luna cu care iti poti impodobi gradina. Banii de pe aceste brelocuri se duc catre diverse centre de caritate pentru copii. Sper ca te-am putut ajuta si daca mai ai si alte nelamuriri, atunci poti posta o intrebare la adresa http://webkinzworld-concurs.blogspot.ro/