| sîlviaDeStEaPta a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa devin un gamer profesionist?

Răspuns Câştigător
| nurckye a răspuns:

Te ai referit la gamer profesionist. Freaca lol si counter strike in tandem cu minecraft si outlast si dupa parerea majoritatii esti gamer. sau mai bine spus gamerita. succes

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Gamer profesionist? crezi ca e o meserie?

| OnuOnulică a răspuns:

Pentru a deveni un gamer profesionist iti trebuie multa ambitie si multa dorinta!
Daca iti place sa te joci la pc e de 100 de ori mai bine.
Poti sa exersezi cu jocuri mici apoi incerca cu ceva mai mare.
Nu uite totu se face din exersare asa vei deveni un gamer mult mai bun.

Pawinking

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa devii obez si sa ai gastrita si sa stai si 20 de ore / zi in fata computerului, adica sa devii un rob al imaginatiei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca jocuri multe si participa la campionate LoL, CS, FIFA.BattleField,Call of Duty.Cumpara jocuri originale pe Steam/Origin/Uplay

| nurckye a răspuns:

In primul rand doar copii de 13-14 ani care toata ziua joaca lol si minecraft folosesc termenul gamer. dar evident nu e cazul tau draga silvia.In al doilea rand nu trebuie sa joci mereu si mereu aceleasi jocuri. De asemenea trebuie sa "bagi" bani in jocuri. Nu spun sa cumperi skinuri pe lol, \ar fi aberant. Ma refer la a cumpara jocuri nu le pirata sau juca f2p uri. Eu am 67 de jocuri cumpartate ( dupa un calcul lejer iti da peste 100 milioane) dar tot cred ca am putine. Daca te mai intereseaza ceva da mesaj.

Răspuns utilizator avertizat
| nurckye a răspuns (pentru sîlviaDeStEaPta):

Tu ce jocuri joci?

Răspuns utilizator avertizat
| nurckye a răspuns (pentru sîlviaDeStEaPta):

Ia si tu un call of duty sau battlefield

| nurckye a răspuns (pentru sîlviaDeStEaPta):

Te ai referit la gamer profesionist. Freaca lol si counter strike in tandem cu minecraft si outlast si dupa parerea majoritatii esti gamer. sau mai bine spus gamerita. succes

| Iliutz a răspuns:

Sa stai toata ziua sa te joci si sa joci bine tongue
Incearca vezi la cs ajungi pe top 1 laughing)