| selesta a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca un baiat sa te placa tare. urgent plizz?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mai, n-are cum. Daca el nu te place, asa din adins, n-ai cum sa-l faci pe el sa te placa. Poate doar sa te unduiesti pe langa el.alta solutie nu prea vad. straight face [scuze pentru "incurajare"]

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nimeni nu ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine nimeni nu ma place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu zic sa ii faci complimente, sa stai aproape de el, sa ii iei apararea si sa vada ca il placi si daca simti ca te place spune-i in fata, si vezi reactia lui daca te place si el o sa fie frumos intre voi dar daca nu trebuie sa treci mai departe...si sa incerci sa-l uiti...:-(Acum am si eu nevoie de ajutor, imi place de un baiat de vreo 4 ani si el este tot cu 4 ani mai mare decat mine, se comporta frumos cu mine, imi ia apararea, e cu ochii pe mine mai mereu si imi zambeste dulce si iubitor, isi face griji pentru mine, asta ce inseamna ca ma place sau nu? insa e si o problema el a spus ca are prietena dar nu stiu ce sa zic, oare m-a mintit ca sa vada cum ma comport sau e adevarat? va rog niste pareri urgent! multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il placi si nu stie ca existi? la mine tot se uita si cand ma uit la el se uita repede altundeva si cand intorc capul se iuta din nou la mine... oare ii place de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda.Pai,acum o saptamana am cunoscut un baiat si l-am placut din prima. el se da la mine dar la ink 2. si celalalte il plac. el s-a pus cu una din ele. dar acum sa desp pentru ca el inca se dadea la mine... a aflat ca il plac dintr'o greseala. ieri, si chiar daca jtia ca i plac tot se dadea la mine. si ne'am si pupat p gura de multe ori chiar si ieri. iar aseara l'am intr. daca vrea sa fim impr. rasp a fost " NU..." deci. momentan sunt distrusa. telefoanele le am pe silentios si pe mess nu rasp la nmn. In leg cu intrebarea ta.paii. priveste'l atent. fara sa pari stresanta. zambeste usorrr si aruncai niste priviri senzuale.Incearca sa te apropii de el. cand are vreo problema sau cand e nervos. nu te baga.big grin incearca sa nu il deranjezi, si incearca sa ii faci pe plac. dar nu mereu draga mea. ia ignora'l cateva zile. sa vezi ce catelush va fi. hai pup:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAca baiatului nu-i place de tine ...degiaba incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu te intimidezi si sal intebi daca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei mai multi cred ca daca ii faci ochi dulci apoi il ignori va functiona, nu stiu ce sa cred, ar fi o varianta buna si incearca sa ii iei apararea, sa iti faci griji pentru el, propune-i sa iesiti impreuna la un suc si fi tu insati, si cu putin curaj o sa ii spui ca tii la el si cine stie poate ca ceva frumos o sa se intample, merita sa incerci fiindca fara risc nu castigi nimic, dar daca el nu simte la fel pentru tine eu zic sa nu te mai agiti degeaba, si sa te resemnezi, ai o viata inainte cu multi baieti frumosi care te asteapta, el nu e singurul baiat de pe planeta, sper ca ti-am fost de ajutor, byehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il ignori si nu ii dai ff multa importanta reusesti sa il apropii de tine.pentru ca daca tu il sufoc cu msj si pe mes tot timul" salut" el se plictiseste! si la o adica stie ca tu esti moarta dupa el si orice ar face tu tragi la el, si daca el iti zice azi."hai sa fii cu mine :tu sari.

Deci mai putina importanta si o sa fie coolwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii u insati sa fii naturala in felul tau**

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa ai rabdare sa fii foarte superba sa comunici cu el si asa mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place de un baiat big grin si nu stiu daca ii place si lui de mine sad adica.zambeste la mine se uita insistent si. e in clasa mea paralela. fumeaza si asta ma deranjeaza foarte mult sad ce pot face? il cheama Jhon?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea trebuie sa vina acasa la tine si sa incerce sa te sarute"("("(sadsadsadsadlaughing intreaba-l si osati spuna si mie imi placea unn baiat si i-am spus si acu e iubitul meu finca i-am spussadsadsadsadsad;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu trebuie sa faci nimic... daca va fi sa fiti impreuna atunci o sa fiti fara ca tu sa faci ceva ca el sa te placa.happyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stai mai mult vpe linga el, sa fii mai sexi si sa te dai tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu sincer nas face nimic bine niste iesiri cu prieteni si sa vina si el asa imi zic nu asa dintr-o data te plac si chiesti dupa aia te ia de fraiera lasa-l pe el sa umble dupa tine chiar daca il plaki la nebunie nu te arata nu stiut in cazul vostru ori cumwinkingsucces fetelorwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a atrage un baiat trebuie sa fi eleganta adica sa te imbraci mai sexy el se uita la tine si in gandul lui spune ca s-a indragostit de tine dar tu daca ai vazut ca se uita mereu la tine puneti o prietena sai ceara nr lui de tel. si dupacea il suni si ii spui daca vrea sa stea cu tine si raspunsul va veni daaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te imbraci sexi, sa te dai pe langa el si sa filtrezi cu el.bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita-te insistent la el si daca nu merge sarutal apetisant si sa dureze sarutul maxim 1 mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pei, trebuie sa fii kurajoasa si sal intrebi... Dar inainte de a face acest lucru, trebuie sa te dai pe langa el, si sa fii o prietena in care poate avea baza in tine...Succesbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sal spionezi sa vezi daca iese cu altcineva sau daca se uita dupa o alta fata sau daca se uita la tine de multe ori de exemplu asta inseamna ca este timid si nu are curaj sa iti spuna ca te place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa nu-i treagi atentia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu/?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drebuie sa ia spui ca il iubesti si poate si el de iubeste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii zambesti si ii dai coate cand treci pe langa el daca intra in jocul tau fi sigura ca te place, cand iti dai seama de asta roaga nu prieten/o pritena comuna sa va faca lipeala (astept reclamatii si noi sugestii)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca el e in sat da eu la briceni ce sa fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai din ochi si zimbestei larg! sau ...singura sunt in asa situstie si vreau sa aflu un raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Secretul este: "Fi tu insuti. si nu-l minti niciodata."

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat toate metodele posibile...ca sa imi uit iubitul si nu pot... ce as mai putea sa fac?