| selesta a întrebat:

Ce trebuie sa faci ca un baiat sa te placa tare. urgent plizz?

Răspuns Câştigător
cami
| cami a răspuns:

Mai, n-are cum. Daca el nu te place, asa din adins, n-ai cum sa-l faci pe el sa te placa. Poate doar sa te unduiesti pe langa el.alta solutie nu prea vad. straight face [scuze pentru "incurajare"]

107 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu insati.trebuie sa ai multe lucruri in comun cu el.altfel.lasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acel baiat pe care il placi, nu iti arata niciun semn ca simte ceva pentru tine inseamna ca nu te place ...si nu are rost sa iti pierzi vremea, oriqm fiecare fata este frumoasa in felul ei,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi si eu incerc asta de 3 ani si nu ese nimic dar chestia aici in toata treaba asta e ca tu trebuie sa fi cat ma naturala sa vorbesti cu el sa nu vb urat cu el ci ba din contra fii tu unsati nu trebuie sa fii un baietoi ai incredere in tine, in ceea ce tu crezi si in sufletul tau sper sa iti ajute la ceva...kisslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi el macar stie ca existi? De multe ori se intampla asta cel mai simplu ar trebui sa in intrebi cu sinceritate undeva restrans ca sa nu rada de tine daca este cu niste prieteni parerea mea dar mult norockisskisslove struck

| Krosa a răspuns:

Prima data zi "buna" faceti cunostinta intreaba-l daca vrea sa vina la un suc sa il chemi la discoteca si restul de la sine dar sa nu il intrebi chesti prostesi adica sa nu-i zici peste 3 zile ca sa fi impreuna dar iti dau un sfat sa te intrebe el primul pa pup ma bucur ca te-am ajutat sper sa fie bine.

| nimeni_8136 a răspuns:

Sa te prefaci / sa spui numai ce vrea sa auda cand vrea sa auda /. si ar mai fi, numai ca nu te sfatuiesc sa faci asta straight face poate te va place dar apoi isi va da seama ca u nu esti asa si k te.ai 'jucat' pur si simplu. propun sa ii spui tot in fata repede si cu incredere si va conta mai mult. succes

| andreea_5159 a răspuns:

Buna,si eu sunt in aceeasi situatie dar nu i-am spus inca.Eu iti spun sa te imbraci sexy si sa te dai pe langa el.Succes!

| whitegirl18 a răspuns:

Asta vreau sa stiu si eu, numai ca din experienta mea de viata am inteles ca trebuie sa-i atragi atentia, sunt lucruri pe care tu crezi ca baietii nu le baga in seama, lucruri marunte. Dar daca nu te place gaseste-ti pe cineva care sa te placa cum esti tu, fara prea multe eforturi.

| apetreimaria59 a răspuns:

Trebuie sa zambesti cand vorbesti cu el si sa cauti subiecte de discutie care iar place lui si sa nu uitam ca trebuie sal aprobrzi! te rog da-mi funda

| maria_7991 a răspuns:

Ar trebui, sa fii mereu in jurul lui, sa il privesti.sa fii atent cu el...sa ajungetzi la o relatie de durata, in xare sa-l faci sa te iubeascalove struck

| maria_7991 a răspuns:

Sa fii mai mereu in jurul lui...sa il privesti insistent, apoi ii faci pe plac[nu chiar tot]
sh trebuie sa fii pe placul lui, ca daca n esti. n-ai ce facewinking

| irina_6062 a răspuns:

In primul rind sa arati frumos, sa vorbesti cu el numai sa nu inteleaga ca tu il placi

| lorica a răspuns:

(: ai noroc ca sunt baiat! fii tu insuti nu trebuie sa faci nu stiu ce ca sa te placa!

| patry_3535 a răspuns:

Pai privestel in ochi de fiecare data cand poti si tinete dupa el dar sa nu isi de-a seama bafta

| diana01 a răspuns:

Eu nu stiu dar vreau sa aflu

| kaname_9972 a răspuns:

Lol

| maria_9207 a răspuns:

Iubirea mereu bate la usa si trebuie sa suferi pentru ea doarlasa timpul sa rezolve totul