| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a întrebat:

Ce urati cel mai mult? Pe lume?

Răspuns Câştigător
| Cleona a răspuns:

Prostia!

11 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Minciuna. urasc sa fiu mintita indiferent d context.

| anaid a răspuns:

Urasc aparentele(o sa inteleaga persoanele care reflecta putin asupra afirmatiei mele)

| Zâmbărici a răspuns:

Minciunaa~!

| Lady.Love a răspuns:

Urasc ura! laughing Nu suport oamenii care "iubesc" din interes. Nu suport sa ma considere cineva cum nu sunt. Of...ma abtin. Is multe chestii care nu-mi plac si care is din ce in ce mai multe.

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Paienjenii si oamenii cu fitelaughing

| eveline a răspuns:

Urasc sa fiu singura, fara nici un prieten, fara familie, asta mi se pare cel mai important... daca te sustine cineva(mai ales familia)cred ca poti trece peste restul lucrurilor pe care le urasc sa zicembig grin

Răspuns utilizator avertizat
| kurt a răspuns:

Minciuna, tradarea, fitele, manelele, muzica house, lady gaga, miley cyrus, jonas brothers, tokio hotel, my chemical romance, cocalarii

| Чернобыль a răspuns (pentru kurt):

Urasti My Chemical Romance? De ce? Eu ii ador!
Dar, urasc restul chestiilor spuse de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna, glumele proaste cand nu isi au cazu, neseriozitatea, nedreptatea, rasisti, marii inteligenti care nu uita sa aminteasca ce destepti sunt chatterbox vai vai.

| soDa cauStica a răspuns:

Urasc prieteni prefacutzithinking
sa ma minta cinevathinking
urasc cand ploaua;-?
eh diverselaughing