| eysan a întrebat:

Ce urati cel mai mult pe lumea asta?

Răspuns Câştigător
| andreeutzaa a răspuns:

Falsitatea,superficialitatea,minciuna,insensibilitatea si sa nu uit de matematicalaughing

6 răspunsuri:
| Moov a răspuns:

Tot,urasc viata,da pana la urma asta e,deci nu o urasc asa de tare incat sa zic ca mai bine mor laughing,si totusi nu pot s-o sufar,adica probabil daca nu as fi din Romania mi-ar placea,si yeah, recunosc, urasc Romania si regret ca m-am nascut aici.

| Xab a răspuns:

Minciuna. tu?

| herbalist a răspuns:

Inceputul de saptamanawinking

| LotusRadioactiv a răspuns:

Acest cuvant :"ura"

| KellyK13M a răspuns:

Rautatea, mi se pare chiar stupid! Dc face lumea asta? Chiar nu pot sa traiasca fara asta! Nu pot iubi? Nu pot simti mila? Este oribil!

| eysan explică:

Io mai multe:urasc cand cineva ma obliga sa fac ceva iar eu n-am incotro si fac ce vrea acea persoana. deci urasc violarea asta. nu sport oamenii astia care ma obliga sa fac ceva ce nu vreau si din pacate mi se cam intampla