| AnaBejenaru a întrebat:

Ce urati cel mai mult in lumea asta?

Răspuns Câştigător
| Alinutza_4057 a răspuns:

Urasc sa mi se vorbeasca urat.x(...cryingsi urasc viata asta de *** pentru ce traiesti? pentru nimic ca sa nu stau mort de aia ca altceva nimiccrying

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sa mi se zica ca sunt prea mica cand eu am peste 1, 70waiting

| diva95 a răspuns (pentru Razvan):

Exact, imi vine sa-i sar in cap celui care zice asta!

NOname
| NOname a răspuns:

Rautatea si prostia.

| Bacemi a răspuns:

Rautatea si indiferenta.

| Emena a răspuns:

Legumele fierte straight face

| AnaBejenaru explică:

Cei care nu stiu sa vorbeasca, adica fraierii si idiotzii

| Christina a răspuns:

Prostia, minciuna si soia big grin

| AndreeaaaaX a răspuns:

Fraierii, idiotsii si alea care se culca cu mai multi barbatirolling on the floor...Adik Tar***e

| FanMJJ a răspuns:

Scoala, chiar daca am note bune, nu imi place sa invat, invat ca sunt obligat, daca nu ar mai fi scoala as arde cartile si caietele si as face un gratar rolling on the floor

| Aly_3645 a răspuns:

Buna eu uras cel mai mult si cel mai mult minciuna si indiferenta.
De fapt sunt foarte multe, cum ar fi:minciuna, indiferenta, prostia, vandalismul, obraznicia.
Astea sunt lucrurile pe care le uras cel mai mult si incep sa fie din ce in ce mai des intalnite. Din pacatesad

| elenush_6230 a răspuns:

Mateeeeeee! la dracu mai am si diriga de mateeeangry

uh ce urasti?:X

| crackiswack a răspuns:

Zacusca

| Onny91 a răspuns:

Intrebarile aiurea... u?:Xbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mi se spuna ca sunt prea proasta ca sa devin desteapta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna, tradarea.

| CuteCurly a răspuns:

Prefacutii.